Pozíció megnevezéseLogisztikai munkatárs - Fót, Helloparks
CéginformációPartnerünk geopolitikailag, stratégiailag az egyik legjelentősebb területen található,  2013. októberében kezdte meg működését. Jelenleg 360 alkalmazottal büszkélkedhet, székhelyük és raktáruk a budapesti Szabadkikötőben található saját vasúti kapcsolattal és vámügynökséggel. A cég szolgáltatások széles skáláját kínálja, beleértve a nemzetközi közúti és intermodális fuvarozást, vámkezelést, légi és tengeri megoldást, valamint harmadik fél logisztikáját.
Amit kínálunk-  Versenyképes bérezés
-  Modern, stabil hátterű munkakörnyezet
-  Fiatalos, produktív légkör
-  Szakmai fejlődési lehetőség
Ellátandó feladatok-  készletkimutatások készítése
-  napi cycle count tervek készítése, azok elemzése, kiértékelése
-  forgási sebességek elemzése, azok alapján relocation plan készítése
-  komissiózási/csomagolási listák elkészítése, napi feladatok nyomon követése
-  csomagolóanyagok fogyás szerinti könyvelése, készletek nyomon követése
-  csomagolóanyag napi felhasználásának előkészítési tervezése
-  szállítási dokumentációk előkészítése
-  féléves leltárban való aktív részvétel, kiértékelés utáni korrekciók kezelése
-  napi, heti riportok készítése
Elvárások-  angol nyelv ismerete szóban és írásban közép szinten
-  befejezett felsőfokú (OKJ vagy főiskola/egyetem) iskolai tanulmányok, logisztikus végzettséggel (gazdasági vagy mérnök kar)
-  1-2 éves raktár logisztikában szerzett tapasztalat
-  Microsoft office ismeretek
-  Felhasználói (erős) excel tudás
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el a fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével az allas@allasstart.hu-ra.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyePest vármegye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületLogisztika