Pozíció megnevezésedm márkás Áruátvétel felelős - Törökbálint - dm
CéginformációMi teszi a raktárainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap azért dolgoznak, hogy a termékeket előkészítsék a raktározásra és szállításra.
Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Munkavégzés: 40 óra/hét, két műszakos munkarendben: 5:50-14:10 és 14:10-22:30 között.
Amit kínálunk
  • Vonzó juttatásokat: akár bruttó 589.010 HUF/hó (mely a bruttó alapbért és a béren kívüli juttatást jelenti, pl. 13. havi bér)* és egyéb dolgozói juttatások (többek között dm üzletben levásárolható összeg Multipay kártyán, dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, ásványvíz, képzéseken való részvételi lehetőség, kedvezmény orvosi vizsgálatokra)
  • Munkába járás támogatását: helyközi bérlet 100%-os támogatása vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 15 Ft/km támogatást adunk) vagy lehetőséged van céges busszal bejárni, amely az alábbi településeket érinti: Budapest, Érd, Százhalombatta, Törökbálint, Martonvásár, Vál
  • Modern munkakörnyezetet: modern technikai felszereléseket, Androidos csuklóterminált, vezetőállásos  hosszúvillás targoncát (3313), kényelmes munkaruhát biztosítunk
  • Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör, betanulás biztosítása betanító kolléga segítségével
  • Fejlődési lehetőséget: a későbbiekben, ha nyitott vagy és készen állsz a fejlődésre, akár más pozíciókban is kipróbálhatod magad
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt

*Próbaidő lejárta után december hónapig több részletben időarányosan kifizetve, tehát a próbaidő utáni éves bruttó bér havi szintre lebontva, mely tartalmazza a havi besorolási bért, ill. egyéb javadalmakat.

Ellátandó feladatok
  • A beérkező áru átvétele, szavatossági idő ellenőrzése
  • Az átvett áru előkészítése betárolásra, illetve címkéző területre
  • Raklapok minősítése és cseréje a beszállítók felé
  • Raklapok mozgatása targoncával
  • Raklapmozgások könyvelése számítógépes rendszerben
  • Szállítólevél, jegyzőkönyv és egyéb dokumentumok kezelése
  • Leltározás
Elvárások
  • Végzettség:
  • Minimum alapfokú végzettség
  • Tapasztalatok, ismeretek, készségek:
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Fizikai állóképesség
  • Rugalmasság, műszakok vállalása
  • Érvényes targoncavezetői jogosítványt (vezetőüléses, vezetőállásos vagy gyalogkíséretű)
ElőnyökElőny, ha végeztél már fizikai munkát vagy dolgoztál hasonló munkakörben
Jelentkezés módjaBővebb információ és jelentkezés az alábbi linken: Jelentkezés
Munkavégzés helyePest vármegye
SzakterületRaktározás, logisztika