Pozíció megnevezéseIrodai asszisztens - Budapest IX. – Beckhoff Automation Kft.
CéginformációA Beckhoff Automation egy német cég, melynek Verl-ben van a székhelye. A XX. század 50-es éveitől vannak jelen a piacon, és jelenleg a világ több mint 75 országban vannak saját részlegeik. Ez a cég számítógépes vezérlési technológián alapuló, nyílt automatikai rendszereket valósít meg, és olyan automatikai rendszer-vezérlési megoldásokat szállít, melyek széles felhasználási tartományban alkalmazhatók.

A Beckhoff Automation termékválasztéka ipari számítógépeket, I/O és fieldbus komponenseket, hajtástechnikát és automatizálási szoftvereket tartalmaz. Az összes termékükre jellemzőek az olyan közös tulajdonságok, mint modularitás, méretezhetőség és univerzális alkalmazhatóság. Az Ipar 4.0 és a Dolgok Internete (IoT) megvalósítását célzó korszerű gép-koncepcióik számos előnyt biztosítanak a folyamatok hatékonyságnövelésében, a költségek csökkentésében és a késztermék-minőség növeléseben.

Amit kínálunk-  Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
-  Fiatalos, lendületes csapat
Ellátandó feladatok-  Érkező vendégek fogadása, eligazítása
-  Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása és az üzenetek továbbítása
-  Bejövő és kimenő levelek kezelése: postázás, iktatás, vállalati rendszerben történő rögzítés
-  Csomagfeladások kezelése
-  Oktatás szervezés, az ehhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
-  Irodai rend fenntartása, működésének biztosítása
-  Utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
-  Rendelések feldolgozása, visszaigazolása, nyomon követése
-  Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
Elvárások-  Minimum középfokú végzettség
-  Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (középfok, kommunikációs szint)
-  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-  Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
-  Pontos, precíz munkavégzés
-  Ügyfélorientált attitűd

Előnyt jelent:
-  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-  Nyitottság az újdonságok megismerésére
-  Kulcs-Soft rendszer ismerete
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát az info@beckhoff.hu –ra.
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületAsszisztens