Pozíció megnevezéseSENIOR / Junior GOOGLE ADS / PPC KAMPÁNYMENEDZSER - Debrecen
CéginformációMegbízónk szolgáltatásai:
- Marketing tanácsadás
- Social média tanácsadás
- Tartalom marketing

Senior és Junior pozícióba is keresnek új munkatársakat.

Ellátandó feladatokSENIOR GOOGLE ADS / PPC KAMPÁNYMENEDZSER:
· kampánystruktúra megtervezése
· kulcsszókutatás PowersuiteSEO, answerthepublic ésübersuggest segítségével
· Google Ads kampányok készítése
· webshopok Google kampányainak felépítése
· nemzetközi partnereink globális kampányainakmenedzselése
· Google Merchant Center konfigurálás, termékfeedbeállítások
· Google Analytics, Tag Manager, Search Console, GoogleHelyek összehangolása
· kampánymenedzsment, optimalizálás
· riportok készítése szoftveresen

Junior GOOGLE ADS / PPC KAMPÁNYMENEDZSER:
ElvárásokSENIOR GOOGLE ADS / PPC KAMPÁNYMENEDZSER:
- legalább 3 év tapasztalatod van (hirdettél már különböző világválságok és piaci
változások során).
- legalább 40 millió forintnak megfelelő hirdetési költségért feleltél – így tudjuk, hogy
nagyobb költésű fiókokat is rád bízhatunk.
- 5–50x megtérülésre képesek a kampányaid, tehát valóban nyereségeset termelsz.
- megvannak a Google Marketing Platform vizsgáid, így tisztában vagy a platformot
érintő változásokkal.
- használod a Google Analytics-et és a Google Tag Manager-t, tehát mérések alapján
hozol döntéseket.
- az optimalizálás a szokásod, nem pedig ad hoc hóbort.
- ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket.
- társalgási szintű az angol nyelvtudásod, így nemzetközi partnereinkkel is tudsz
dolgozni.
- dolgozol projektkezelővel (Asana) és kommunikációs eszközökkel (Slack).

JUNIOR GOOGLE ADS KAMPÁNYMENEDZSER:
- legalább 15 millió forintnak megfelelő hirdetési költségért feleltél, így nagyobb
költésű fiókokat is rád bízhatunk.
-  használod a Google Analytics-et, tehát mérések alapján hozol döntéseket.
- olvasás szintű az angol nyelvtudásod, így tudsz tanulni.
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezési e-mail"-re.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeHajdú-Bihar vármegye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületMarketing
Menedzsment-tanácsadás
PR és kommunikáció