Pozíció megnevezéseÜgyfél referens - Mosonmagyaróvár
CéginformációA Kitax Kft. 2002-ben alakult.
Mosdó-, üzemi higiénia, és munkavédelmi termékek kereskedelmével foglalkoznak Magyarország és Szlovákia területén.

Az általános higiéniai választék mellett felkészültek több szakma speciális igényeinek kielégítésére is.
Számos intézmény (pl.: irodák, gyárak, iskolák, óvodák, kórházak és egyéb intézmények) mosdóiban, mellékhelyiségeiben vezették be különböző papír- és szappanadagolót.
Termékpalettájukban nagy választékban megtalálhatók a folyékony szappanadagolók, papírtörölköző és toalettpapír tartók, toalett légfrissítők, ipari törlőrendszerek, valamint az ezekhez szükséges töltőanyagok. E
mellett forgalmaznak munkavédelmi- és egyszer használatos védőeszközöket is. A higiéniai termékeken belül több elismert márkát is kínálnak, mind a fogyasztóknak, mind az ipari és intézményi felhasználóknak.
Olyan termékkínálatot alakítottak ki, amely lefedi a legtöbb gyártó és szolgáltató szervezet általános higiéniai és munkavédelmi igényeit.
A már említett ipari törlőkön és mosdóhigiéniai termékeken kívül forgalmaznak általános takarító és tisztítószereket, takarító eszközöket, munkaruhákat, egyszer használatos valamint egyéni védőeszközöket (kéz-, láb-, fej-, hallás- és légzésvédelem).
Amit kínálunk-  8 órás bejelentett, alkalmazotti jogviszony
-  Versenyképes, fix havi bérezés
-  Dinamikus, fiatalos csapat
-  Elegáns irodai munkakörnyezet
-  Stabil, folyamatosan fejlődő cég
Ellátandó feladatok-  Napi szintű írásbeli és telefonos kommunikáció az ügyfelekkel
-  Megrendelések és árajánlatok rögzítése, nyomonkövetése
-  Aktív részvétel az üzletfejlesztési projektekben
-  Reklamációs ügyintézés
-  Ügyfél adatbázis karbantartása
Elvárások-  Önálló, nyitott, precíz személyiség
-  A kommunikáció kezdeményező és kapcsolatteremtő képesség kiemelten fontos
-  Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány (közgazdasági, pénzügyi, logisztikai előnyt jelent)
-  Windows Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
-  Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezési email"-re.
Jelentkezési Emailallas@allsstart.hu
Munkavégzés helyeGyőr-Moson-Sopron megye
SzakterületKözgazdász
Logisztika
Ügyfélszolgálati munkatárs