Pozíció megnevezéseLogisztikai elemző - Törökbálint / Szigetszentmiklós
CéginformációPartnercégünk iparágában az egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat.

Bővülő logisztikai csapatba olyan analitikus szemléletű kollégát keresünk, aki átlátja a munkafolyamatokat, kezeli az osztály riportjait, adatokat szolgáltat és javaslataival támogatja az osztály sikeres működését.

Első pár hétben a munkavégzés helye Szigetszentmiklóson lenne, viszont a nyár folyamán Törökbálintra költözik a cég.
Amit kínálunk-  Versenyképes alapbér
-  Bejárási költségtérítés
-  Cafeteria
-  Szakmai fejlődési lehetőség
-  Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
-  Rendszeres szakmai továbbképzések
-  Home office lehetőség
Ellátandó feladatok-  Riportok készítése:
    > Technikusi
    > Targonca mozgások
    > Teljes flottariport
    > Termékdíj / EPR díj bevalláshoz szükséges riportok
    > Készletriport
    > Alkatrész minimum készletek vizsgálata
-  Tárgyi eszköz nyilvántartás, leltár
-  Üzembehelyezési jegyzőkönyvek készítése
-  Számlázás
-  Egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások-  Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
-  Kiváló analitikus készség
-  Magabiztos Office, kiváló Excel használat
-  Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
-  Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
-  Vállalatirányítási rendszerek ismerete
-  Megbízható, precíz munkavégzés
-  Egyéni és csapatmunkában is hatékony működés
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezési e-mail"-re.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyePest vármegye
Személyek száma1
Nyelvismeretangol - Középfok
SzakterületLogisztika
Műszaki menedzser
Mérnök