Pozíció megnevezéseMinőségbiztosítási mérnök - Ajka
CéginformációMagyarországon, egyedülálló módon a partnerünk ideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Szervezetük üzemeltetéséhez KERESÜNK megbízható munkatársat.
Amit kínálunk-  Versenyképes jövedelem
-  Európai szintű munkakörülmények
-  Együttműködés prémiumkategóriás autógyárakkal
Ellátandó feladatok-  Vevőkkel történő kapcsolattartás, eseti külföldi utazással
-  Új termékek minőségtervezési feladatainak koordinálása
-  A meglévő termékek minőségügyi támogatása
-  Reklamációk feldolgozása
Elvárások-  Felsőfokú műszaki végzettség
-  Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
-  Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
-  Német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
-  B típusú jogosítvány, autonóm közlekedés képessége
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését kérjük küldje el fényképes önéletrajzát (pdf vagy word formátumban), bruttó bérigény megjelöléssel  az allas@allasstart.hu -ra.

Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeVeszprém vármegye
Személyek száma1
Szükséges diplomagépészmérnöki
minőségbiztosítási mérnök
műszaki menedzser
minőségügyi mérnök
Nyelvismeretangol - Felsőfok
német - Felsőfok
SzakterületGépészmérnök
Minőségbiztosítási mérnök
Műszaki menedzser
Gyártás/termelés
Minőségbiztosítás
Minőségügy
Minőségügyi mérnök