Pozíció megnevezéseUltrahangos radiológus szakorvos - Budapest
CéginformációOrszágos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, ultrahangos radiológus szakorvosi feladatkör betöltésére munkatársat keresünk.
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Foglalkoztatási jogviszony vagy Szerződés keretében;
  • Részmunkaidőben;
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka;
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség;
  • Szakképzett asszisztencia;
  • Jól felszerelt, folyamatosan karbantartott rendelő és eszközpark;
  • Kiváló munkakörülmények
Ellátandó feladatok
  • Ultrahangos diagnosztikai vizsgálatok elvégzése
  • Részvétel a személyi állomány szűrővizsgálatainak ultrahangdiagnosztikai eszköz segítségével történő elvégzésében;
  • Indokolt esetben szakirányú intézmény felé irányítási javaslat.
Elvárások
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Szakorvosi végzettség, radiológus szakvizsga;
  • Érvényes működési engedély;
  • Legalább 5 év szakorvosi tapasztalat.
  • Előnyt jelent: több éves szakmai tapasztalat.
Jelentkezés módjaAmennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el a fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével az allas@allasstart.hu-ra.
Jelentkezési Emailallas@allasstart.hu
Munkavégzés helyeBudapest
Személyek száma1
Szükséges diplomaorvosi
Ajánlat típusaRészmunkaidő
SzakterületOrvos